Науково-виробниче підприємство «Антарія»
Київська обл., Києво-Святошинський
район, смт. Чабани, а/с 30д
Телефони:
/068/ 353-49-64 /095/ 938-87-42 /050/ 330-63-79
Тел./Факс:/044/ 592-94-63

Історія компанії

Науково-виробниче підприємство "Антарія" - приватна сімейна компанія, яка успішно працює 25 років на ринку України, нарощуючи свої наукові та виробничі потужності. Основними напрямами діяльності компанії є селекція та насінництво круп'яних та зернових культур, розробка та вдосконалення технологій, які дозволяють реалізувати їхній генетичний потенціал продуктивності та адаптивності.


Одним із важливих видів діяльності є співпраця з провідними іноземними селекційно-насінницькими компаніями світу: Syngenta Seeds B.V. , Monsanto - бренда De Ruiter seeds, компаніями групи Limagrain - Advanta, Harris Moran, американськими компаніями - Innova seeds та Integra, російською компанією Гавриш, ексклюзивно представляючи на ринку України результати певних напрямків їх селекції.


Принципами роботи компанії є створення або представлення найкращих сортів та гібридів, їх порівняльне вивчення в Державному та виробничому сортовипробуваннях України та впровадження найкращих з них у виробництво, де регіональні представники та менеджери по культурах допомагають виробничникам реалізувати їх цінні властивості.


Для широкого ознайомлення з продукцією "Антарії" закладаються скрінінгові, демонстраційні досліди з подальшим проведення Днів поля у різних грунтово-кліматичних зонах України згідно розповсюдження тієї чи іншої культури, на які запрошуємо всіх зацікавлених осіб. Одна із сторін діяльності компанії представлена використанням газонних трав компанії DLF Trifolium та квітами чеської компанії Cherny та німецької Saatimex Quedlinburg. Компанія працює у закритому грунті з 34 тепличними комбінатами, у відкритому грунті по солодкій кукурудзі, зеленому горошку - з 5 основними лідерами плодоконсервної промисловості України, а також з господарствами різних форм власності, які вирощують для них "давальницьку" продукцію.


Різноманітність діяльності компанії доповнюється важливими елементами технологій - цільовими засобами захисту рослин різних компаній та неперевершеними за якістю добривами. Виконання складної програми діяльності компанії забезпечують ТОВ НВП "Антарія" та дочірнє підприємство НВП "Антарія" "Оранта". Професійна команда цих компаній складається з висококваліфікованих регіональних представників, менеджерів та спеціалістів по продукції, дилерів, спеціалістів сервісних служб, які є невідємною частиною діяльності компанії.